Pomiňme formální problémy - datování dokumentu a doručení dokumentu se liší o týden, co tedy znamená, když Mgr. Holá píše "příští týden" - je to už tento týden nebo skutečně až ten příští, tedy jarní prázdniny?
A pojďme k faktům z listu od paní Holé:
Dveře oddělující suterénní vstupní prostor u schránek od schodiště jsou (alespoň ve vchodě 18) skoro stále trvale otevřené a zajištěné klínem. Proč je tedy měnit? Lepší řešení je pouhá demontáž a ponechání prázdných futer...
S návrhem na nové dveře tedy rozhodně nesouhlasím (ale každý má právo na svůj názor).
A co se sítka/filtru týče, vodovodní rozvody máme relativně nové, takže tu máme již třetí "průser" ze strany dodavatelské firmy:
- Neposkytují servis mimo běžnou pracovní dobu.
- Dodali sice zpětné klapky, ale aby s nimi nebyl problém, "vybrakovali" je a zůstal z nich jen plášť/obal, jak se v několika případech zjistilo.
- A teď zjišťujeme, že dodali filtr, který "nefiltruje", jak by se slušelo a patřilo.
Doklady od paní Hruškové jsou dle mého názoru jasné a netřeba je nijak komentovat.
Má-li kdokoliv nějakou konstruktivní připomínku či námitku, pište - na web nebo na můj mail coney@centrum.cz.

Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN
OdpovědětVymazatDobrý den, jak jste měli v rámci SVJ pořešené tohle sdílení dokumentů? Klasicky nástěnky a e-maily? Nebo jste měli nějaké centrální uložiště třeba i s archivem a tak dále. Samozřejmě to asi není nic, na co by byla potřeba tvorba mobilních aplikací. To si fakt nemyslím. Ale podle mě nějaké pokročilejší řešení není vůbec nic špatného.
OdpovědětVymazatZajímavé návrhy k řešení dveří, je super vidět, že se údržba a bezpečnost v domě takto aktivně řeší a komunikuje. Když už je ale řeč o vylepšování společných prostor, napadlo mě – neuvažovali jste někdy o tom, že by se nějaká nevyužitá místnost ve sklepě předělala na relaxační zónu? Slyšel jsem, že v některých jiných bytových domech si takto obyvatelé pořídili společné infrasauny a nemůžou si to vynachválit.
OdpovědětVymazat